Om oss

Izy AS er et dynamisk og fremoverlent teknologiselskap i vekst, fundet av Norvestor, med kontorer både i Oslo og Tønsberg. Vi startet reisen i 2021 med to ansatte, og på kun et år har vi vokst til å bli et selskap med sytten fast ansatte.

Vi er en total plattform for gårdeier for å ivareta leietakeres behov i en digital hverdag, med en tilhørende mobilapplikasjon for kommunikasjon, handel, informasjon og booking.

I dag er det 60+ bygg i Norge som bruker Izy, og vi har ca. 50.000 daglige brukere og 300.000 transaksjoner per måned.

Hvorfor bruke Izy?

  • Vi er lidenskapelig opptatt av å utvikle teknologi for  kommunikasjon og tjenester knyttet til næringseiendom med ekstrem fokus på sluttbruker
  • Våre kunder bruker Izy til å etablerer nye forretningsmodeller, og vi gjør brukere i stand til å konsumere tjenester på en effektiv og bærekraftig måte gjennom en applikasjon

Vår visjon

Izy world – En enklere hverdag.

Vår misjon

Vår misjon er å utvikle teknologi og økosystemer som muliggjør smarte leietakeropplevelser ved å koble sammen eiendom, tjenester, informasjon og mennesker via izy-plattformen.

Hils på våre ansatte

Carl Edvard Endresen
Carl Edvard Endresen

CEO

E-post: carl@izy.no

Ole Aabel
Ole Aabel

CVO

E-post: ole@izy.no

Christian Poulsson
Christian Poulsson

Head of Sales

E-post: christian@izy.no
Telefon: + 47 908 67 133

Julie Enger
Julie Enger

Head of Customer Relations

E-post: julie@izy.no

Anne-Hilde Smith (Permisjon)
Anne-Hilde Smith (Permisjon)

Customer Success Manager

Joakim Nåmdal
Joakim Nåmdal

Customer Success Coordinator

Trine Kristoffersen Eidem
Trine Kristoffersen Eidem

Head of Product

E-post: trine@izy.no

Jurij Davydov
Jurij Davydov

Product Manager

Zivile Selmer-Olsen
Zivile Selmer-Olsen

Product Manager

Karina Ledsaak
Karina Ledsaak

Product Manager

Inger Renate Moldskred Stie
Inger Renate Moldskred Stie

Design Lead

Victoria Djuvsland
Victoria Djuvsland

UX/UI Designer

Svein Collier Mathisen
Svein Collier Mathisen

Avdelingsleder utvikling

E-post: svein@izy.no

Edward Hugh Hannay Campbell
Edward Hugh Hannay Campbell

CTO / Tech Lead

Patrick Jensen
Patrick Jensen

System Operations Manager

Daniel S. Billing
Daniel S. Billing

Backend-Developer

Nina Wiik
Nina Wiik

Frontend-Developer

Følg oss i sosiale medier
App Store